Juvenal Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Autószerelő
2024.03.01.
Szerviz

30 éves múltú, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű Volkswagen, Audi, Skoda márkakereskedés és hivatalos márkaszervizként sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Megnövekedett kapacitás igénye miatt keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Autószerelő

Feladatkör:

  • aktuális és időszaki átvizsgálás/karbantartás/javítás konszernünk autómárkái számára
  • márka specifikus standardok betartása
  • állapotfelmérés
  • hibafeltárás

Elvárások:

  • lelkesedés konszernünk autómárkái iránt
  • megszerzett szakképzettség
  • megbízhatóság és rugalmasság
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Ami nálunk Önre vár:

- nagyvállalati biztonság
- jó munkahelyi légkör
- alkalmazotti munkaviszony
- modern munkakörülmények
- versenyképes fizetés
- hosszú távú perspektívák
- megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek.

Érdekli Önt?

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: [email protected], illetve önéletrajzát leadhatja személyesen is nyitvatartási időben (címünk: 5000 Szolnok, Széchenyi krt. 26.)

Juvenal
5000 Szolnok
Széchenyi körút. 26.
Telefonszám: 56/516-160

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.