2019.04.29.
Szerviz

25 éves múltú, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű Volkswagen, Audi, Skoda márkakereskedés és hivatalos márkaszervizként sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Megnövekedett kapacitás igénye miatt keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Szerviz munkafelvevő

Feladatkör:

  • szervizbe érkező ügyfelek fogadása
  • szervizmunkák rögzítése és továbbítása a szerelők felé
  • árajánlatok készítése, számlázás és számlamagyarázat
  • kapcsolattartás vállalati és privát ügyfelekkel telefonos és online platformon
  • megrendelések kezelése
  • munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • együttműködés az importőrrel, illetve a cég egyéb részlegeivel (raktár, értékesítés, stb.)

Elvárások:

  • lelkesedés konszernünk autómárkái iránt
  • ügyfélcentrikus gondolkodásmód
  • szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat
  • jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • magas stressztűrő képesség
  • döntésképesség
  • terhelhetőség
  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Ami nálunk Önre vár:

  •  nagyvállalati biztonság
  • jó munkahelyi légkör
  • alkalmazotti munkaviszony
  • modern munkakörülmények
  • innovatív termékek, technológiák
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú perspektívák
  • megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek
  • fiatalos, lendületes csapat

Érdekli Önt?

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címre várjuk: marketing@juvenal.hu illetve önéletrajzát leadhatja személyesen is nyitvatartási időben (címünk: 5000 Szolnok, Széchenyi krt. 26.) Hangácsi Elvira marketing és HR vezető részére.

Juvenal Kft.
5000 Szolnok
Széchenyi körút. 26.
telephone 56/516-160

www.juvenal.hu