2019.11.20.
Pénzügy, könyvelés

25 éves múltú, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű Volkswagen, Audi, Skoda márkakereskedés és hivatalos márkaszervizként sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Megnövekedett kapacitás igénye miatt keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő, pénztáros

Könyvelő

A Juvenal Kft. könyvelői tapasztalattal rendelkező, pénztárkezelésben jártas munkatársat keres, hétfőtől péntekig, 8-17 óráig tartó munkaidőre, azonnali kezdéssel!

Elvárás:

  • Könyvelői tapasztalat vállalkozási szakirányon
    Pénzügyi-számviteli ügyintéző vagy közgazdasági végzettség
    Erkölcsi bizonyítvány
    Pénzkezelésben való jártasság
    Word és Excell programok készség szintű használata
    Aktív számítógépes gyakorlat
    Mérlegképes könyvelői képzettség vállalkozási szakirányon előnyt jelent

Feladat:

Pénztár kezelése
Számlázás
Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
Főkönyvi könyvelés
Ügyfelek készpénzes számláinak bevételezése
Ügyfelek kártyás befizetéseinek bonyolítása
Ügyfelek átutalásos számláinak átadása, postázása
Lejárt fizetési határidejű számlák nyomon követése, felszólítások küldése

Érdekli Önt?

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címre várjuk: marketing@juvenal.hu, illetve leadhatja önéletrajzát személyesen is nyitvatartási időben. (címünk 5000. Szolnok, Széchenyi krt.26.).

Juvenal Kft.

5000 Szolnok

Széchenyi krt.26.

Telefonszám: 0656/516-160

E-mail: juvenal@juvenal.hu

www.juvenal.hu