2019.04.29.
Alkatrész, raktár

25 éves múltú, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű Volkswagen, Audi, Skoda márkakereskedés és hivatalos márkaszervizként sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Megnövekedett kapacitás igénye miatt keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Raktáros/ alkatrész logisztikai munkatárs

Feladatkör:

  • alkatrész értékesítés
  • alkatrész bevételezés
  • anyagmozgatás
  • raktári adminisztráció elvégzése
  • együttműködés a cég egyéb részlegeivel (szerviz, értékesítés, stb.)
  • autóalkatrészek, kellékanyagok raktárba történő beérkeztetése, mennyiségi és minőségi átvétele, folyamatos felülvizsgálata
  • készletkezelés, időszakos leltározás
  • belső és külső ügyfelek kiszolgálása, udvarias, pontos tájékoztatása
  • áru kiadása, bizonylatolás, számlakezelés

Munka jellege: napi 8 órás, hétköznapi munkavégzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • középfokú végzettség
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • jó kommunikációs készség
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előny: Legalább 1 év autófelszerelés-, autótartozék-, autóalkatrész-raktározásban szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

  •  főállású munkakör
  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • innovatív termékek, technológiák
  • stabil vállalati háttér
  • hosszútávú munkahely
  • modern munkakörnyezet
  • fiatalos, lendületes csapat

Érdekli Önt?

Fényképes szakami önéletrajzát az alábbi  címre várjuk: marketing@juvenal.hu illetve önéletrajzát leadhatja személyesen is nyitvatartási időben (címünk 5000 Szolnok, Széchenyi krt. 26.)

Juvenal Kft.
5000 Szolnok
Széchenyi körút. 26.
Telefonszám: 56/516-160

www.juvenal.hu